Nie jesteś zalogowany na forum.

#1 2018-12-04 21:54:40

snapy
Użytkownik
Data rejestracji: 2018-09-05
Liczba postów: 35

Midori 6.0 jak dodać kilka opcji?

Czy da się jakoś w tej okrojonej wersji Midori 6.0 dodać pasek zakładek i jakiś adblock od reklam? Ten wbudowany filtr nic mi nie blokuje. Druga sprawa jest to, że czasem się ta przeglądarka zacina i strasznie nagrzewa mi laptopa.

#2 2018-12-04 22:06:27

pavbaranov
Administrator
Data rejestracji: 2015-08-22
Liczba postów: 1,657

Odp: Midori 6.0 jak dodać kilka opcji?

Ad-Block - zobacz tu.
Jeśli zakładek tu nie ma, to raczej należałoby zgłosić takie zapotrzebowanie twórcom przeglądarki (oczywiście, o ile ta przeglądarka tego nie ma - nie wiem - nie używam; warto się również wstrzymać z tym do aktualizacji w repozytorium aktualnej wersji, albowiem 6.0 była - o ile wiem - wersją "przejściową", pierwszą opartą o Gtk+3.x).
Zacinanie się przeglądarki i grzanie laptopa to kwestia na inny wątek z podanymi jakimiś konkretami, bowiem na podstawie takiej jedynie behawiorystyki w żaden sposób nie będzie można udzielić jakiejkolwiek odpowiedzi.

Hardware: AMD: A8-7410 APU with Radeon R5
Software (podaję wyłącznie odrębności): Arch testing+kde-unstable, kernel linux-pb (4.19.8 m.in. PDS, UKSM, BFQ-MQ/SQ), amdgpu (dla CIK), KDE, patche z POLAUR

#3 2018-12-05 14:33:14

snapy
Użytkownik
Data rejestracji: 2018-09-05
Liczba postów: 35

Odp: Midori 6.0 jak dodać kilka opcji?

W starszych wersjach były zakładki. Co do zacinania się, to ludziom również zacina się na Windowsie, więc być może to nie jest wina Waylanda i Gnome. Ale w sumie raczej ja odinstaluje, nie nadaje się do użytku codziennego.

Stopka

Napędzają nas PacmanVPS i MegiTeam

Forum oparte na FluxBB