Nie jesteś zalogowany na forum.

#1 2018-01-04 17:24:19

tom
Użytkownik
Data rejestracji: 2018-01-04
Liczba postów: 3

Obsługa 6 monitorów na kartach Nvidia

Zanim poświęcę czas na instalowaniu i konfigurowaniu owej dystrybucji, chcę ustalić czy poniższe konfiguracje będą wspierane:
2x Nvidia quadro nvs 450
3x Nvidia quadro nvs 300

Czy ktoś z Was posiada podobną konfigurację, jeśli nie to czy ktoś z Was pracuje na 6 monitorach, jeśli tak to na jakich kartach grafiki?

#2 2018-01-04 20:43:48

pavbaranov
Administrator
Data rejestracji: 2015-08-22
Liczba postów: 1,661

Odp: Obsługa 6 monitorów na kartach Nvidia

Prawdopodobieństwo, że znajdzesz tu kogokolwiek, kto używa 6 monitorów, w dodatku od NVidii w tych wersjach, jakie masz jest mizerne - poleciłbym raczej albo BBS Archa albo reddit, albo cokolwiek o zdecydowanie większej ilości użytkowników.
Sterowniki dla wymienonych przez Ciebie kart są dostępne w repozytorium (nvidia-340xx* oraz otwarte nouveau, które o ile wiem, również obsługuje te karty).

Hardware: AMD: A8-7410 APU with Radeon R5
Software (podaję wyłącznie odrębności): Arch testing+kde-unstable, kernel linux-pb (4.19.8 m.in. PDS, UKSM, BFQ-MQ/SQ), amdgpu (dla CIK), KDE, patche z POLAUR

#3 2018-01-05 17:44:17

trutek
Użytkownik
Data rejestracji: 2015-11-06
Liczba postów: 29

Bardziej jako ciekawostka niż pomoc w temacie ale niektóre detale konfiguracyjne można podpatrzeć ewentualnie zadać pytanie autorowi; 8 monitorów, 2 karty Nvidia Quadro na Arch Linuksie

http://collaboradev.com/2016/09/30/arch … dra-build/

#4 2018-01-12 10:49:42

tom
Użytkownik
Data rejestracji: 2018-01-04
Liczba postów: 3

pavbaranov napisał/a:

Sterowniki dla wymienonych przez Ciebie kart są dostępne w repozytorium (nvidia-340xx* oraz otwarte nouveau, które o ile wiem, również obsługuje te karty).

Po ostatnich aktualizacjach, Manjaro odmówił posłuszeństwa. Przygotowałem dokumentacji dla społeczności i nie znaleźliśmy rozwiązania. Wyemigrowałem na Debian w KDE. Niby jest dobrze, ale nie mogę zaznać spokoju. Stąd też chcę wyciągnąć ręce do Arch Linux

trutek napisał/a:

Bardziej jako ciekawostka niż pomoc w temacie ale niektóre detale konfiguracyjne można podpatrzeć ewentualnie zadać pytanie autorowi; 8 monitorów, 2 karty Nvidia Quadro na Arch Linuksie
http://collaboradev.com/2016/09/30/arch … dra-build/

Bardzo dziękuję Ci za link, zaimponował mi członek społeczności.

Stopka

Napędzają nas PacmanVPS i MegiTeam

Forum oparte na FluxBB